Ekoprod - wydarzenia

 • Rajd Złombol - pomagamy dzieciom

   News foto

  Sponsoring tego wyjątkowego rajdu to nasze kolejne przedsięwzięcie. Złombol to ekstremalna wyprawa samochodami komunistycznej produkcji lub konstrukcji z celem uzbierania pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci ze śląskich domów dziecka. Wartość zakupu pojazdów, nie licząc napraw przygotowawczych, to orientacyjnie 1000 zł.

 • Wesołych świąt Wielkiej Nocy

   News foto

  Wesołych świąt Wielkiej Nocy życzy Zespół Ekoprod Sp. z o.o. - Zarząd i Pracownicy 

 • Kierunek Święta i Nowy Rok

   News foto

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Klienci, Kierunek: Święta i Nowy Rok! Życzymy Wam wspaniałej Gwiazdki w budującej, rodzinnej atmosferze, a w nowym roku 2013: 

   

   

 • Samochód dla Kajetana Drozda

   News foto

  W ramach mecenatu, którym Ekoprod objął bluesmena Kajetana Drozda - charyzmatycznego gitarzystę i kompozytora zespołów „Siódma w Nocy” oraz „Kajetan Drozd Acoustic Trio” -
  zarząd naszej spółki przekazał na ręce muzyka kluczyki do samochodu. Mamy nadzieję, że wygodny pojazd ułatwi życie muzykom oraz jednocześnie będzie reklamować zarówno zespół, jak i naszą firmę. Szerokiej drogi! 

 • Ekoprod w Paradzie Pojazdów Zabytkowych

   News foto

  Impreza odbyła się 22 września w Bytomiu - już po raz dziewiąty! Na rynku zjawiło się ponad 90 oldsmobili, które przejechały w paradzie z Bytomia do Piekar Śląskich. Najstarszy był mercedes z 1932 r., najmłodsze auta miały ok. 25 lat. Organizatorami pokazu byli: Urząd Miasta Bytomia, Urząd Miasta Piekary Śląskie wraz z Bytomskim Klubem Pojazdów Zabytkowych i Galerią Motoryzacji i Techniki Bytomskiego Ośrodka Edukacji.