Ekoprod - wydarzenia

 • Ekoprod sponsorem Szkoły Fechtunku Vectir

  Szkoły Fechtunku Vectir News foto

  Szkoła Fechtunku Vectir to grupa ludzi, których celem jest odpowiedź na pytanie: Jak wyglądała walka w czasach, gdy w użytku była wszelkiego rodzaju broń biała? 

 • Koncertowa premiera płyty Kajetan Drozd Acoustic Trio

  Kajetan - new CD News foto

  Wspierany przez Ekoprod zespół charyzmatycznego gitarzysty i frontmana Kajetana Drozda wydał nową płytę "Bourbon And The Blues".

 • Najlepsze życzenia

  Pogodnych i słonecznych świąt z mokrym dyngusem. News foto
  Pogodnych i słonecznych świąt z mokrym dyngusem.
  Uśmiechu na tony i gruntownego relaksu.
   
 • Wesołych Świąt

  Wesołych Świąt News foto

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam życzenia:

 • Zlot pojazdów zabytkowych Gliwice 2011

   News foto

   W dniach 09-11.06.2011 odbył się XXXV Śląski Rajd Pojazdów Zabytkowych w ramach IV Rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Trasa ok.150 km podzielona została na 8 etapów, w tym na 6 prób sprawnościowych. Było to nasze pierwsze uczestnictwo w rajdzie. Zaczęliśmy rajd z dużymi nadziejami - po 4. etapie byliśmy sklasyfikowani na 4. miejscu! Niestety... w piątek, w połowie 5. etapu, samochód odmówił nam posłuszeństwa. Dalsza jazda okazała się bardzo trudna. Do mety 5. etapu dojechaliśmy, nie mieszcząc się w limicie czasowym, na dodatek z zablokowaną skrzynią biegów - i za ten etap dostaliśmy punkty karne.

  Dzięki determinacji naszego zespołu, a przede wszystkim Adama Świądczaka i Marcina Świądczaka, którzy do godziny 4:20 w sobotę naprawiali skrzynię biegów, możliwy był nasz dalszy udział w rajdzie. W sobotę o godz. 8:00, przy aplauzie naszych nowo poznanych kolegów, stawiliśmy się na starcie 6. etapu. W końcowej klasyfikacji w naszej klasie pojazdów zajęliśmy 7. miejsce. Na Balu Komandorskim Komandor Rajdu Tadeusz Durczyński wręczył nam plakietkę i puchar rajdu dla... „najbardziej pechowego zespołu”.