Ekoprod - wydarzenia

 • Zlot pojazdów zabytkowych Tarnowskie Góry -Bytom

   News foto

  12.09.2011 odbyła się VIII Parada Pojazdów Zabytkowych na trasie Tarnowskie Góry-Bytom. W paradzie uczestniczyło 109 pojazdów zabytkowych: od roweru, przez motocykle, aż po samochody osobowe. Nasz „Barokowy Anioł” BMW 501 B, rocznik 1954, został wysoko oceniony jako pojazd zabytkowy oraz za prezentację. Członkowie naszej załogi (Adam Świądczak, Krzysztof Czajkowski), którzy zdobyli już doświadczenie w poprzednim rajdzie, przeszli samych siebie! Załoga to detaliści... Stroje bawarskie sprowadzone z Niemiec, kufle z Bawarii z „wsadem z Tych”,  cygara. Na gali w Operze Śląskiej w Bytomiu Pani Halina Bieda, wiceprezydent Bytomia, wręczyła załodze puchar oraz dyplom za zajęcie trzeciego miejsca.

 • Zawody strzeleckie

   News foto

  24 września 2011 r. na strzelnicy sportowej Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie odbyły się VII Strzeleckie Mistrzostwa Polski Drogowców. W sportowej rywalizacji uczestniczyło 124 zawodników, przedstawicieli firm i administracji drogowej. W zawodach, w których uczestniczyliśmy po raz pierwszy, zajęliśmy pierwsze miejsce drużynowo w strzelaniu z karabinku kbkaK (Krzysztof Czajkowski, Sławomir Jarczewski, Dariusz Gryska) oraz trzecie miejsce w strzelaniu indywidualnie z kbkaK (Sławomir Jarczewski).

   
 • Wystawa zdjęć w Muzeum Górnośląskim w Ratingen

   News foto

   2 września 2011 roku na wystawie fotografii autorstwa Pana Martina Langera zgromadziło się spore grono zainteresowanych osób oraz zaproszonych gości. W otwarciu wystawy uczestniczyli: Piotr Koj - Prezydent Miasta Bytomia, Halina Bieda - V-ce Prezydent Miasta Bytomia, ks. Dariusz Pietraś - Proboszcz Parafii Św. Rodziny z Bobrka, Krzysztof Czajkowski - Prezes Spółki Ekoprod oraz przedstawiciele władz miasta Ratingen, Recklinghausen oraz Ministerstwa Rodziny, Kultury i Sportu. Na wystawie zaprezentowano również zdjęcia z Bobrka, wywołane ze stuletnich negatywów odnalezionych i zabezpieczonych przez Spółkę Ekosar. Dzięki naszym staraniom oraz wsparciu finansowemu doszło do wydania albumu „Spod sadzy kwiat”, pokazującego bytomską dzielnicę Bobrek z jej najpiękniejszych i najbardziej interesujących stron. To podsumowanie trzech wystaw o Bobrku, które odbyły się między 2008 a 2010 r. w Biurze Promocji Miasta Bytom - również dzięki naszemu wsparciu.

 • Ekoprod sponsorem meczu

  Football News foto

  Nasza firma była sponsorem meczu Polonii Bytom z Ruchem Radzionków - jego transmisja w TVP Katowice przyciągnęła przed telewizory szerokie grono odbiorców!

 • Targi - Autostrada Polska, Kielce 2011

  Targi - Kielce 2011 - 2 News foto

  W maju 2011 r. braliśmy udział w XVII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Autostrada Polska.