Dostaliśmy Medal Targowy Expo Silesia

Nasza firma brała udział w Targach Kruszyw Naturalnych i Wtórnych Expo KRUSZYWA 2011 podczas sosnowieckiego Expo Silesia. Podczas trzech dni targowych odbyło się wiele branżowych spotkań, m.in. 3. Międzynarodowe Forum Producentów Kruszyw, panele dyskusyjne w ramach tzw. AGORY oraz szkolenie dotyczące wymagań stawianych kruszywom w budownictwie. Wydarzenie dedykowane było przede wszystkim producentom kruszyw, maszyn budowlanych i do wydobycia kopalin, przedstawicielom kopalni, inwestorom i wykonawcom z branży budowlanej i drogowej, firmom transportowym oraz przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją i wykorzystaniem betonu.

 Targi odwiedziło 1270 przedstawicieli tej branży, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą 65 firm. W ich trakcie przyznano też Medale Targowe - EkoProd otrzymało medal w kategorii "Kruszywa" za kruszywo hutnicze z żużla hutniczego wielkopiecowego. To kolejne wyróżnienie bardzo nas cieszy i potwierdza naszą pozycję lidera w branży, motywując do dalszej pracy na korzyść Klientów.

http://posbud.com.pl/start/index.php?option=com_content&view=article&id=1856:targi-podsumowanie&catid=1:najnowsze&Itemid=68